Kezdődik a szezon!
Végre! Vártam, várjuk nagyon.
Természetesen oldalakat írhatnék, hogy miként és hogyan éltem meg az elmúlt szezont és a mostanira a felkészülést. Néhány dolgot leírok, amit mindenképpen szeretnék Veletek megosztani.
Ebben az évben is, remek párokkal hozott össze a sors.
Büszke vagyok arra, hogy már 2005 óta szerves része vagyok az esküvők világának.
Eljutottam odáig, hogy a szakma nagy része ismer, sőt ajánl is, köszönöm Nekik.
Ismét gyönyörű helyekre juthatok el ebben az évben is.
Véleményemet felvállalom a szakma felé, nem csatlakozom olyan kezdeményezésekhez, melyekről tudom, hogy nem az emberi rész számít, hanem a reklámozás.
Rengeteg megkeresést kaptam, kaptunk ismét, annak ellenére, hogy magamat (mások visszajelzéséből) tarthatom prémium szolgáltatónak, de ezt feleslegesen nem hangsúlyozom és nem teszek úgy két év szakmai „tapasztalattal” a hátam mögött, hogy indokolatlanul magas vállalási árral dolgozom.
Türelmes vagyok, nem két év alatt akarom megváltani a világot és hirtelen csodát tenni a szakmában.
Nem félek tanácsot, ötletet kérni a szakmabeliektől.
Minden egyes megkeresésre, ajánlatkérésre válaszolok. Amennyiben foglalt vagyok az adott dátumra, azt is jelzem válaszomban és ezért köszönöm azoknak a kedves levél íróknak, akik azok után is vissza írtak, hogy a válaszom nemleges volt.
Árajánlatot továbbra sem adok telefonon és e-maiben sem. Többször hangsúlyoztam azt, hogy a választás szabadsága nekem is adott, ezért ha az első találkozó alkalmával nem szimpatikus a megkereső személye, nem vállalhatom el a megbízást.
Voltam kiállításon, gálán, esküvős megbeszéléseken. Jó volt, csak ne komolykodjunk feleslegesen.
Mindezektől függetlenül imádom amit csinálok és imádlak Titeket.
Imádat van és persze rengeteg buli.
A nap süssön le rátok, ölel mindenkit:Balázs